UAH
Песок овражный - ДБУ Мегаполис Киев (Украина) - купить, цена, фото
Отзывов: 0
ДБУ Мегаполис
+38 (050) 398-88-98
Песок овражный
  • Песок овражный

Песок овражный

В наличии
Цена:
115 грн
Страна производитель:Украина
Оплата:
Доставка:
  • Самовывоз,
  • Курьер,
  • Транспортная компания,
  • Собственный автопарк
  • Детально
Описание
Одним із затребуваних видів природного будівельного матеріалу є пісок яружний, якість якого, проте, трохи нижче, ніж у річкового. Він має досить багато сторонніх домішок: камені великої фракції, пил, глина і т.д, які серйозно впливають на технічні характеристики. Пісок яружний купити можна набагато дешевше, ніж річковий.
Основні властивості сипучихих матеріалів залежать від розмірів (фракції) зерен. Частки піску зазвичай з шорсткою поверхнею і гострими гранями.

В середньому їх розміри не перевищують від 0,6 до 2 мм, що характерно для дрібнозернистих фракцій, але і пісок яр великий зустрічається нерідко.

Матеріал застосовується практично скрізь: при благоустрої дворів, у будівництві, при створенні або зміні ландшафтного дизайну, в дорожніх роботах, при виробництві будівельних матеріалів і інших сферах діяльності. Гострі краї його зерен забезпечують відмінну зчіплюваність, що підвищує міцність різноманітних розчинів, що використовують у будівництві.
Характеристики:
Страна производитель:Украина
Тип песка: Карьерный (овражный)
Информация актуальна: 13.05.2020

Подробнее

Песок овражный от компании ДБУ Мегаполис, Киеве (Украина). Купить Песок овражный со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!
Подобные товары
Способы доставки
Способы оплаты
LiveInternet