UAH
Песок речной в мешках (50 кг) - ДБУ Мегаполис Киев (Украина) - купить, цена, фото
Отзывов: 0
ДБУ Мегаполис
+38 (050) 398-88-98
Песок речной в мешках (50 кг)
  • Песок речной в мешках (50 кг)

Песок речной в мешках (50 кг)

В наличии
Цена:
22 грн
Страна производитель:Украина
Оплата:
Доставка:
  • Самовывоз,
  • Курьер,
  • Транспортная компания,
  • Собственный автопарк
  • Детально
Описание
Будівельний пісок — сипучий нерудні матеріал, який використовується практично при будь-яких будівельних роботах:
- Застосовується в інженерних спорудах як септика, дренажу;
- В силу своєї можливості пропускати воду і затримувати небажані частинки, пісок використовується у фільтрах і системах водоочищення;
- Застосовується як заповнювач важких, легких, дрібнозернистих, ніздрюватих і силікатних бетонів, будівельних розчинів, для приготування сухих сумішей, влаштування основ та покриттів автомобільних доріг і аеродромів.
За походженням пісок для будівельних робіт підрозділяється на річковий і кар'єрний (яружний).
Річковий пісок — це природний матеріал, який видобувається з дна річок. Пісок має високу ступінь очищення і практично вільний від сторонніх включень, глинистих домішок, органіки, що робить його універсальним будівельним матеріалом. Модулі крупності в основному середні. Річковий будівельний пісок широко використовується для бетонного виробництва, у житловому і особливо в дорожньому будівництві для приготування асфальтобетонних сумішей і укладання доріг.
Пісок кар'єрний (яружний) — дрібна суміш зерен різних мінералів розміром від 0,15 до 5 мм, утворена при руйнуванні твердих гірських порід. У ньому можуть зустрічатися каміння і глина (наявність глини в ярово піску надає будівельного розчину на його основі потрібні пластичні властивості).
Будівельні кар'єрні піски використовується в дорожньому і житловому будівництві для приготування будівельних розчинів, для зворотної засипки. Низька вартість піску кар'єрного визначає його широке застосування в роботах нульового циклу, при зведенні доріг та ін Якщо у кар'єрному піску багато каменів, то він вже не йде ні на що крім посипки під фундамент або під дороги.
Характеристики:
Страна производитель:Украина
Вес: 50.0 кг
Упаковка:Мешок
Форма поставки материала: Фасованная
Тип песка: Речной
Информация актуальна: 13.05.2020

Подробнее

Песок речной в мешках (50 кг) от компании ДБУ Мегаполис, Киеве (Украина). Купить Песок речной в мешках (50 кг) со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!
Подобные товары
Способы доставки
Способы оплаты
LiveInternet