UAH
Каталог услуг : ДБУ Мегаполис : ALL.BIZ: Украина
Отзывов: 0
ДБУ Мегаполис
+38 (050) 398-88-98

Каталог услуг

Аренда бульдозера Caterpillar D5 (Cat D5)
 
Цена:
650 грн
Здаємо в оренду бульдозер Caterpillar D5 для проведення великого спектру робіт. Легкий гусеничний бульдозер широко використовується на будівельних об'єктах.
Группа: Аренда спецтехники
Фронтальный погрузчик с емкостью ковша 3,5 м3
 
Цена:
800 грн
В основному фронтальний навантажувач використовується для переміщення таких сипучих вантажів з землі в вантажівки, самоскиди або в відкриті котловани або ями. На будівельних майданчиках фронтальні навантажувачі часто використовують для переміщення на невеликі відстані будівельних матеріалів, таких...
Группа: Услуги спецтехники
Услуги Екскаватора JCB 3CX
 
Цена:
485 грн
JCB 3CX надійний і універсальний екскаватор-навантажувач використовується для земляних, навантажувальних, розвантажувальних робіт. Має високу продуктивність за рахунок вдосконаленої гідросистеми, яка забезпечує високу вантажопідйомність, зручного перемикача коробки передач, який дозволяє в роботі...
Группа: Услуги спецтехники
Услуги гидромолота на базе JCB 3CX
 
Цена:
800 грн
Гідравлічні молоти використовуються при виробництві будівельних, дорожніх, тунельних та інших подібних видах робіт для руйнування міцних матеріалів і конструкцій в якості змінного робочого органу у екскаватора. Виберіть необхідну модель і наші менеджери оперативно оформлять оренду гідромолота.
Группа: Услуги спецтехники
Услуги манипулятора
 
Цена:
20 грн
Маніпулятор - це керований пристрій, який оснащений робочим органом для виконання рухових функцій. Його використовують під час переміщення об'єктів у просторі, а його рухи схожі до рухів людини. Кран-маніпулятор встановлюється на автомобільному шасі і слугує для завантаження та розвантаження,...
Группа: Услуги спецтехники
Услуги Екскаватора Volvo 360
 
Цена:
1000 грн
Гусеничні екскаватори застосовуються: при виконанні комунальних робіт; при видобутку корисних копалин; в будівництві; в кар'єрних роботах.
Группа: Услуги спецтехники
Услуги гусеничного Екскаватора Volvo 290
 
Цена:
950 грн
Гусеничні екскаватори застосовуються: при виконанні комунальних робіт; при видобутку корисних копалин; в будівництві; в кар'єрних роботах. Київ, Київська обл.
Группа: Услуги спецтехники
Вывоз строительного мусора
 
Цена:
12800 грн
Выполняем работы по вывозу строительного мусора. У нас собственный автопарк спецтехники. Самосвалы разной грузоподъемности и экскаваторы оперативно очистят Вашу стройплощадку.
Группа: Услуги спецтехники
Аренда Бульдозера Caterpillar D6
 
Цена:
800 грн
Caterpilar D6 - це не просто бульдозер, призначений для виконання важких робіт. Техніка прекрасно почуває себе на в'язкому і вологому грунті. Гусеничний трактор Cat D6 має відмінну точністю і чутливістю управління і неперевершеною потужністю, що істотно підвищує продуктивність і знижує собівартість.
Группа: Услуги спецтехники
Рытье котлованов
 
Цена:
55 грн
Рытье котлованов - это первый начальный этап под строительство дома или любого другого сооружения. От этого зависит и правильная укладка фундамента, и в целом весь проект. Киев, Киевская обл.
Группа: Земляные работы
Вывоз грунта из котлована
 
Цена:
60 грн
Розробка котловану це комплекс технологічних процесів, основою яких є безпосередньо риття грунту за допомогою екскаватора, навантаження його на самоскиди і вивіз грунту з котловану у відвал.
Группа: Земляные работы
Асфальтирование дорог
 
Цена:
65 грн
Здійснюється по Києву та області. Асфальтування доріг з якісною підготовкою основи під укладання. Телефонуйте!
Группа: Асфальтирование дорог, тротуаров, городских территорий
Аренда гидромолота на базе CAT 428Е
 
Цена:
1100 грн
Гідравлічні молоти використовуються при виробництві будівельних, дорожніх, тунельних та інших подібних видах робіт для руйнування міцних матеріалів і конструкцій в якості змінного робочого органу у екскаватора. Виберіть необхідну модель і наші менеджери оперативно оформлять оренду...
Группа: Аренда спецтехники
Укладка тротуарной плитки
 
Цена:
75 грн
Укладання плитки тротуарної ФЕМ виконується відповідно до наступної технології: 1. Підготовка підстави. 2. Установка бордюрного каменю. 3. Безпосереднє укладання ФЕМ. 4. Фінальна обробка покриття.
Группа: Работы по укладке тротуарной плитки
LiveInternet

Описание

Каталог услуг ДБУ Мегаполис, Украина, - страница компании. Контактная информация, реквизиты компании - адрес, телефоны, факс. товары и услуги