UAH
Соль фасованая (40 кг) - ДБУ Мегаполис Киев (Украина) - купить, цена, фото
Отзывов: 0
ДБУ Мегаполис
+38 (050) 398-88-98
Соль фасованая (40 кг)
  • Соль фасованая (40 кг)

Соль фасованая (40 кг)

В наличии
Цена:
85 грн
Страна производитель:Украина
Оплата:
Доставка:
  • Самовывоз,
  • Курьер,
  • Транспортная компания,
  • Собственный автопарк
  • Детально
Описание
Технічна сіль - ефективний протиожеледних матеріал. Сіль технічна має ряд переваг: за ціною доступна, ефективна при низьких температурах, легка в застосуванні. Вона розрахована на очистку територій в будь-якому температурному діапазоні до - 30 ° С. Переваги технічної солі полягає в дешевизні і ефективності засобів по боротьбі з ожеледицею, вона знижує сили зчеплення льоду з поверхнею дороги за рахунок утворення розсолу. Натрій хлористий (NaCl) входить до складу технічної солі в 96-97%. • Техніческая сіль сипучий кристалічний продукт. Не допускається наявність сторонніх механічних домішок, не пов'язаних з походженням і способом виробництва солі.
Сіль технічна має широке промислове застосування. У нафтовій сфері технічну сіль використовують для розморожування ґрунту: сольовий розчин заливають в свердловини, і він під тиском потрапляє в грунт, сприяючи процесу танення. Технічну сіль застосовують як протиожеледного матеріалу для доріг в зимовий період часу. Сіль технічна використовується для котелень для хімічної очистки води, а також в тепломережах відкритого і закритого типу для пом'якшення води в промислових і побутових апаратах. Сіль застосовується для виготовлення прального порошку, скла, паперу, соди.
Характеристики:
Страна производитель:Украина
Информация актуальна: 13.05.2020

Подробнее

Соль фасованая (40 кг) от компании ДБУ Мегаполис, Киеве (Украина). Купить Соль фасованая (40 кг) со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!
Способы доставки
Способы оплаты
LiveInternet